 |
.
Sada je: 23 sij 2026 15:34. | Zadnji put si ovdje bio: 23 sij 2026 15:34. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
| Autor |
Poruka |
|
nissser
|
Naslov: Youde Goblin Mini RTA Postano: 20 sij 2016 11:16 |
|
Pridružen: 20 stu 2014 13:42 Postovi: 77 Lokacija: Zagreb
|
Budući da nema recenzija,odlučio se napisati pokoju o dotičnom. Dakle,za početak,Goblin Mini je zaista mini. Dolazi u ljepoj crnoj kutiji,u paketu sa rezervinim staklom tanka,rezervinm staklenim driptipom,nekoliko o ringova i rezervinm šarafom za punjenje. Zamjerka je na to što dolazi već složen i prvi put ga je muka isusova odšarafiti jer nema previše prostora za kvalitetno ga uhvatiti,donji dio je pomalo oštar i eto,koristeći klješta sam ga lagano izgrebao,no to mu sad daje look pravog goblina  Može se složiti u single i dual coil verziji,te ima adapter koji zatvori drugu stranu kad je singl coil. Build deck je minijaturan i zbog konstrukcije,zavojnice promjera većeg od nekih 2,5 mm jednostavno ne stanu. Ljenčina kakva jesam,kupio premade coil i složio sve to fino u singl coil setup. Aroma je dobra,prvenstveno zbog kratkog chimneya. Količina pare isto tako odlična. Stane malo više od 3 ml tekućine. Ukratko,dobar mali ati koji daje kvalitetnu aromu i zadovoljavajuće oblačke. Puni se odozdola tako da se odvrne šarafić na dnu. Unicorn bočica ili igla jako olakšava punjenje. Jedini ozbiljni minusi su to što kad se zašarafi grebe mod i airflow je nemoguće podesiti kad je zašarafljen. Also,punjenje nije najsretnije rješeno zbog uskog otvora i malog šarafića koji je pimplav za vratiti. Cijena je 200injak kn što nije puno za ati koji je kvalitetno napravljen i dobro radi. Ne curi nigdje i daje dobru paricu. Slike nakalemim kad ga rastavim ponovno i poslikam.
|
|
 |
|
 |
|
Gorky
|
Naslov: Re: Youde Goblin Mini RTA Postano: 20 sij 2016 11:33 |
|
Pridružen: 08 sij 2016 14:30 Postovi: 164 Lokacija: Zagreb
|
|
"Zavojnica promjera 0.25mm"
Jel to lapsus ili? Jel možda cm, ili si mislio debljinu žice?
_________________ PELIN GORKI, ŽIVOT SLATKI!
|
|
 |
|
 |
|
nissser
|
Naslov: Re: Youde Goblin Mini RTA Postano: 20 sij 2016 11:43 |
|
Pridružen: 20 stu 2014 13:42 Postovi: 77 Lokacija: Zagreb
|
Pardoniram. Lapsus. Unutarnji promjer zavojnice do cca 2 mm i tanja žica. Jednostavno,trebaju baš mali coilovi bit,jer je cijeli deck minijaturan. 0,32 žica na knap prođe kroz rupe u postovima. Dimenzije cijelog tanka su bez drip tipa 22*28,6 mm,kapacitet 3 ml. Onda možeš pretpostaviti koliki je deck jer na njega još ide i kapica na koju se šarafi gornji dio dimnjaka. 
|
|
 |
|
 |
|
vulja
|
Naslov: Re: Youde Goblin Mini RTA Postano: 20 sij 2016 11:45 |
|
Pridružen: 25 vel 2013 00:01 Postovi: 4156 Lokacija: Karlovac
|
|
imo ga, po meni poluproizvod, katastrofa punjenje, afc je fućkal taman tamo di je meni pasalo, sama ne mogucnost pristupa setupu bez da baciš likvid....jest daje paru i ima arome, isto tako za te nofce ima atija koji su puno bolji (tojest nemaju bas ove sve nedostatke), nije nesto što bi nosio van, samo u sigurnosti doma koristit
iam osjecaj da je on napravljen onak bukvalno, reda radi, osnovno
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
Tom Highway
|
Naslov: Postano: 20 sij 2016 12:47 |
|
Pridružen: 18 ožu 2015 03:41 Postovi: 224
|
|
Jedini rta koji imam u rotaciji. Malo nezgodan za slozit i punit, ali aroma mu je najveća prednost.
Koristim 0.4 zicu, 2mm coil, 0.4 ohma, savršena para i aroma
|
|
 |
|
 |
|
fek0
|
Naslov: Re: Youde Goblin Mini RTA Postano: 20 sij 2016 14:06 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 27 pro 2013 19:47 Postovi: 3397 Lokacija: Zagreb, Botinec
|
|
ahahahahaha...da....aroma
_________________ http://journey-liquids.commod: VT200,VTC mini, Elitar,Mini volt,Paps v4, SMPL v2, Vapor Giant, Nemesis, Dimitri,IPV5 Atty: Fogger v2, Kayfun lite v2+, Nextiny, YEP v2, Origen little,FEV v2, Taifun GT,GS i GLS, Fogger mini, Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant
|
|
 |
|
 |
|
Tom Highway
|
Naslov: Postano: 20 sij 2016 16:12 |
|
Pridružen: 18 ožu 2015 03:41 Postovi: 224
|
|
Jel se moze ikako stavljat korisnike na ignore na ovom forumu?
|
|
 |
|
 |
|
spavle
|
Naslov: Re: Postano: 20 sij 2016 16:18 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 08 ožu 2013 10:24 Postovi: 4005 Lokacija: ZG, Prexico City
|
Tom Highway je napisao: Jel se moze ikako stavljat korisnike na ignore na ovom forumu? Kada želiš nekoga staviti na Ignore, odeš u njegov profil i ispod njegovog avatara imaš link "Gnjavator/ica" , to klikneš i nećeš više vidjeti negove/njene postove.
_________________  MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357
|
|
 |
|
 |
|
fek0
|
Naslov: Re: Youde Goblin Mini RTA Postano: 20 sij 2016 17:14 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 27 pro 2013 19:47 Postovi: 3397 Lokacija: Zagreb, Botinec
|
|
uf...kako se odmah ljutimo...ajde, ajde...goblin ima super aromu...krivu, ali super.
_________________ http://journey-liquids.commod: VT200,VTC mini, Elitar,Mini volt,Paps v4, SMPL v2, Vapor Giant, Nemesis, Dimitri,IPV5 Atty: Fogger v2, Kayfun lite v2+, Nextiny, YEP v2, Origen little,FEV v2, Taifun GT,GS i GLS, Fogger mini, Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant
|
|
 |
|
 |
|
markoveliki
|
Naslov: Re: Youde Goblin Mini RTA Postano: 20 sij 2016 21:19 |
|
Pridružen: 04 sij 2014 21:09 Postovi: 559 Lokacija: Split
|
|
Ma to je smece od atomizera. Na ftu ih ima po7$. Kondezacija ti sje.e cili mod i usput ga on izgrebe. Aroma je srednja zalost. Zato nitko nije ni radio recenziju.
_________________  My Little mule & Fatty V3
|
|
 |
|
 |
Sada je: 23 sij 2026 15:34. | Zadnji put si ovdje bio: 23 sij 2026 15:34. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
Trenutno korisnika: bot* i 0 gostiju. |
| |
|
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
 |