Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 11 stu 2019 22:54. Sada je: 11 stu 2019 22:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 60 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Debata o ulasku Hrvatske u EU
PostPostano: 03 sij 2012 09:50 
Administrator

Povratak na vrh

Naslov: Re: Debata o ulasku Hrvatske u EU
PostPostano: 03 sij 2012 11:49 

THE BIG BROTHER IS COMING TO GUARD US ALL! BEWARE!

Što mislite što će se dogoditi kad postanemo dio jedne države u kojoj ćemo imat 1% utjecaja/glasova?

Pregazit će nas i preglasat na svim poljima.

Odakle pravo našoj političkoj eliti da nam dokida tek izvojevanu suverenost?

Događa se upravo što je ovaj čovjek govorio:
Vladajuća elita nas bombardira reklamiranjem EU, a glas protiv (glas razuma) se uopće ne čuje!

Povratak na vrh

PostPostano: 03 sij 2012 13:11 

Vama slijedi fingiran referendum,u to sam 100% siguran.
...referendum na kojemu se "bar 57% od vas raduje" ulaskom u EU.....

Povratak na vrh

PostPostano: 03 sij 2012 17:21 
Moderator

Karo je napisao:

rvati su gomila kretenčina

od sada pa nadalje šutim o ovoj temi. :finger:

Povratak na vrh

PostPostano: 03 sij 2012 19:50 
Moderator

CHROMEX je napisao:
Karo je napisao:

rvati su gomila kretenčina

od sada pa nadalje šutim o ovoj temi. :finger:

Ma nemoj.. sad bi ti šutil! A po gume bi rado išel u EU/Slavoniju!
Lijepo ti je gđa Pušić rekla kako je tamo sve bolje i jeftinije. A ti odabral hrvatsku šutnju!

Povratak na vrh

PostPostano: 03 sij 2012 22:19 

:kuc:

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 04 sij 2012 00:01 
Administrator

Karo je napisao:

Eh, rvacka ima 4 500 000 stanovnika i 4 500 000 punoljetnih glasaca. Djece nema.
Bit ce gusto.

Povratak na vrh

PostPostano: 04 sij 2012 09:37 

Kinta je napisao:
Karo je napisao:

Eh, rvacka ima 4 500 000 stanovnika i 4 500 000 punoljetnih glasaca. Djece nema.
Bit ce gusto.

Hahahaha....kod nas je bilo i par Ginisa koji su imali po 130-tak godina,to sto su bili mrtvi desetljecima je jos jedna cudna situacija :rotfl: :rotfl:

Ma pravi "Thriller"... :)

Povratak na vrh

PostPostano: 07 sij 2012 11:31 

Ja ovdje uopće ne vidim debatu/raspravu o ulasku HR u EU. Vjerujem da se Ivan Supek i Vlado Gotovac, te Miko Tripalo sad okreću u grobu poprilično. Količina primitivizma koja je okupirala medijski prostor od 90-tih naovamo dostiže svoj vrhunac upravo sada. Jer nije pitanje ulaska u EU toliko bitno koliko nam se čini - bitno je pitanje KAKVA Hrvatska?
Da li ona o kojoj je pokojni Gotovac pričao pred komandom V. armijske oblasti 1990. god. u Zagrebu u svom čuvenom govoru - zemlja jednakih i sretnih ljudi...
Da li ona o kojoj su pomalo naivno sanjali proljećari još 70-tih godina prošlog stoljeća?
Ili ona današnja, Todorićevska, tajkunsko-lopovska, koja se boji vlastite sjene i vlastitog potpisa... koja će povećati PDV na 25% u isto vrijeme tvrdeći da 70% građana neće osjetiti val poskupljenja... jer današnji patriciji žive u oblacima na Markovom trgu u Zagrebu ispred kojeg se po slovu zakona ni ne može prosvjedovati? Da li su vladajuće elite svjesne doba u kojem živimo ili su definitivno izgubile korak sa stvarnošću? Da li su svjesne gdje guraju ove napaćene građane? Znaju li uopće da više nema opozicije? Živimo u doba koje strašno podsjeća na njemačku pred dolazak fašista na vlast - s jednom iznimkom - građani danas ne vjeruju nikome i kad val krene, jao si ga eliti. Da, gospodo, bit će jao svima koji su oprali novac, pokrali mirovinske i ostale fondove još 90-tih, žrtvovali hrvatske ratnike i građane za komadić vlastite slave... I to neće biti za 5 ili 10 godina već vrlo brzo... Jer građani hrvatske nemaju više što izgubiti... Ojađeni, bez posla i primanja, prezaduženi i zgaženog ponosa mogu već sutra otići u šumu...
I zato na ovu i svaku drugu temu o HR mogu samo parafrazirati riječi velikog Vlade Gotovca sa prosvjednog skupa podrške Radiju 101.... "Strepite, strepite, strepite... jer ovako izgleda sloboda!"
Generacija koju se ne može ucjenjivati floskulama o "neprijateljima", kojoj se jebe za tamo neki rat prije 20 godina, koja želi život sad i odmah je već stasala. Pitanje je trenutka kad će krenuti - a kad krenu... bit će svega...

Povratak na vrh

PostPostano: 08 sij 2012 02:12 
Moderator

Eto malo i od moje ljubimice.. :hug:

EU, jebi se!

Objavljeno: January 7th, 2012 | Kategorije: Hrvatska | 30 komentara| Vedrana Rudan

Uskoro će referendum, od nas se bedaka očekuje da izađemo iz kuće i, ako smo normalni, glasamo za ulazak Hrvatske u Evropsku uniju. Često sam u Evropi, bar dva puta mjesečno.

U Sloveniji, u francuskom megamarketu kupujem francuske sireve, vina i šampanjac. U Italiji kupujem kilogram pena za devedeset centi, u Beč idem na izložbu Botera i Magrittea, u Nantu sam bila na skupu evropskih književnika.

Bila sam u Bilbau, Berlinu, Firenci… U godini koja je iza mene. Sve su to meni moje knjige dale. Razgovarala sam sa tamošnjim ljudima, to su bili “mali ljudi” poput mene, kukali su mi na sve teme.

Tanja Ostojić - EU gaćice

slika

"Eu gaćice", umjetnička instalacija Tanje Ostojić, Beč, 2005.

Visokoobrazovana djeca im nemaju i nikad neće imati stalni posao, najčešće nemaju nikakav. Ako ga imaju, arhitekti, profesori, inžinjeri, liječnici, ni u teoriji ne mogu živjeti od svojih primanja.

Ili žive sa roditeljima ili od roditelja. Moj znanac u Londonu na kontrolni pregled kod kardiologa mora čekati dulje nego moj sugrađanin Riječanin. Državne škole su u rasulu, ljudi se dijele na suludo bogate koji žive u svojim elitnim, čuvanim kvartovima i bijednike koji ne znaju da li će iduću godinu dočekati u rupi u kojoj trenutno žive.

Beskućnici i prosjaci na svakom uglu. Javne bolnice su pravi horor a starce u Italiji u takozvanim državnim domovima jedu štakori. No to više i nije vijest. Privatne domove za svoje roditelje mogu plaćati samo najbogatiji a oni manje bogati plaćaju jeftine Ukrajinke da im starcima mijenjaju usrane pelene i uvaljuju papicu u usta.

Gotovo sve one rade na crno, dvadeset i četiri sata, za nikakvu lovu. O evropskim političarima znam više nego me zanima. Berlusconi je kriminalac, pedofil i rasist. Sarkozy je zločinac skompan s Amerima i nikakav mu nije bio problem poslati francuske avione da u Libiji “uvedu red” a francuski kriminalci iz nje izvuku naftu.

Njegovo tjeranje rumunjskih “cigana” tamo odakle su došli mediji nisu popratili velikom galamom. Tamošnji novinari nemaju vremena za teme iz života i analizu ličnosti nacića Sarkozya jer moraju “istražiti”, po bilo koju cijenu, da li je princ Charles peder.

Ne tako davno čitali smo što se već godinama dešava “Evropljanima” Poljacima koji su došli u London tražiti posao. Tretirani su poput robova, goli i bosi živjeli su u šatorima, crkavali od gladi i beznađa jer nisu mogli skupiti lovu za povratak u domovinu. Pomagali su im jednako gladni Londončani.

Većina ih je krepala pokraj kontejnera, oni koji su preživjeli i ostali rade kod nekog lopine u jalovoj nadi da će doći dan kad će moći doma poslati ili sebe ili pedeset funti.

I o seksualnom životu evropskih političara mnogo znamo. Berlusconi gol pokraj svoga bazena, Topolanek, bivši predsjednik Češke, sa kurcem u punoj erekciji gol pokraj istog bazena gleda kako se maloljetne kurvice praćakaju u vodi dok ih nonići ne pozovu na suho.

Sudovi. Samo Talijani znaju koliko se u njihovoj evropskoj zemlji čeka na pravdu. Korupcija u Evropskoj uniji ne samo da buja, ona je okovala čitavu Uniju. Banke rade što ih je volja, preko noći se urušavaju čitave zemlje, treba li ih nabrajati?

Grčka, Irska, Portugal, Španija, Italija…Države servisiraju mafijaše a optužuju narod za lijenost i obećavaju mu “stezanje pojasa” jer je on kriv za sve što mu se dešava. Lijeno smeće koje želi posao, liječnika, školovanje djeteta i pravo na život dostojan ljudskog bića.

I, eto, u takvu bih Evropu ja trebala veselo krenuti jer bez nje mi života nema. Ali ta i takva Evropa mi još od rata, naravno i prije ovog rata, određuje svaki trenutak u životu. Nisam zadovoljna “Evropom” u mom dvorištu. Nimalo.

Moja djeca već žive “evropskim životom”, ja ću skončati u domu u kakvom će i moji evropski vršnjaci. Ako mi bog da zdravlje i mene će gristi pantigane. Zašto ne bi bile hrvatske onoliko koliko bilo što danas u Hrvatskoj može biti “hrvatsko”?

Da li će njihovi ugrizi biti blaži ako budu “evropski”? Ne, ja neću glasati za ulazak u tu vašu Evropu. Razumijem Pusićku i ostale pusiće i pusićke koji žele u Evropski parlament. Tamo će i preko mojih leđa mlatiti petnaestak tisuća eura mjesečno plus šoferi, beskrajno blebetanje, ugodna putovanja, cerekanja na evropskim ekranima, analiziranje “naroda” koji ne kuži “tešku situaciju”…

Kako bilo, dragi ljudi, kurva Hrvatska ući će u evropski bordel bez moga blagoslova.

Povratak na vrh

[ 60 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: