| Autor |
Poruka |
|
hkmentor1
|
Naslov: Meta(l) foam Postano: 05 lip 2013 17:18 |
|
Pridružen: 16 vel 2012 06:54 Postovi: 56 Lokacija: Vukovar
|
|
 |
|
 |
|
damirdjg
|
Naslov: Re: Meta(l) foam Postano: 05 lip 2013 18:13 |
|
Pridružen: 05 kol 2012 11:34 Postovi: 1034
|
Meni je odlicna uz rostilj,samo malo zapecena 
_________________ I NOGA U GUZICU JE KORAK NAPRIJED...
|
|
 |
|
 |
|
dbudak
|
Naslov: Re: Meta(l) foam Postano: 05 lip 2013 22:01 |
|
Pridružen: 23 srp 2012 12:34 Postovi: 202 Lokacija: Zagreb
|
|
 |
|
 |
|
spavle
|
Naslov: Re: Meta(l) foam Postano: 05 lip 2013 22:10 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 08 ožu 2013 10:24 Postovi: 4005 Lokacija: ZG, Prexico City
|
dbudak je napisao: hkmentor1 je napisao: Da li je netko isprobao meta foam i ako jeste kako funkcionira? http://www.china-sells.com/item.php?id=2134Na čemu si ti? Kaj ne vidiš da je na teškoj janjetini ? 
_________________  MOD: SXK Nebula Zero Mini, Koopor Mini 60W, Cloupor Mini Plus Atty: Taifun Kayfun Cubis HH.357
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: Meta(l) foam Postano: 05 lip 2013 22:33 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
Bio sam siguran da imamo incofoam topic ali je izgleda izlapio. Bolje on nego ja.  Incofoam (metafoam) je metalna spuzva velicine oka nekoliko mikrona. Osnovna primjena joj je u slojevima baterija. Kod pocetaka e-cigarete odlicno je posluzila kao spuzva/rezervoar liquida ispod grijaca. Svi atomizeri starog kova imaju incofoam, od 510, 901, 801, RN4075, 4072 ... Od nje je takodjer izradjen i most attya. Kod povlacenja struja zraka prolazi kroz incofoam i sa sobom nosi sitne kapljice liquida, tolike sitne da je to ustvari magla nastala i uz pomoc podtlaka u attyu. RN4075 je otisao korak dalje i stavio keramiku oko grijaca sa 4 rupe na dnu. Kod jakog povlacenja liquid napusta incofoam sve dok ne potopi grijac. Na taj nacin se fino regulira dotok a aroma je neusporediva s ostalim attyima. eto ukratko. 
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
hkmentor1
|
Naslov: Re: Meta(l) foam Postano: 06 lip 2013 04:10 |
|
Pridružen: 16 vel 2012 06:54 Postovi: 56 Lokacija: Vukovar
|
Kinta je napisao: eto ukratko.  Zahvaljujem na informaciji. Kako bih ispao još veće tele imam još pitanja. Može li se to koristiti umjesto mrežice kod gena? Može li se nekako dodati u cody ili drunker? Pozdrav svima. (Zdihovo Republika!)
_________________  Janje - draga i ukusna životinja
|
|
 |
|
 |
|
vulja
|
Naslov: Re: Meta(l) foam Postano: 06 lip 2013 05:39 |
|
Pridružen: 25 vel 2013 00:01 Postovi: 4156 Lokacija: Karlovac
|
|
Za drunkera jako hvale pamuk,morat cu probat koji dan
Sam po sebi kad se natopi se siri,dakle dotoka ko u prici
_________________ 
|
|
 |
|
 |
|
damirdjg
|
Naslov: Re: Meta(l) foam Postano: 06 lip 2013 08:26 |
|
Pridružen: 05 kol 2012 11:34 Postovi: 1034
|
hkmentor1 je napisao: Kinta je napisao: eto ukratko.  Zahvaljujem na informaciji. Kako bih ispao još veće tele imam još pitanja. Može li se to koristiti umjesto mrežice kod gena? Može li se nekako dodati u cody ili drunker? Pozdrav svima. (Zdihovo Republika!) Mislim da umjesto mesha ne ,uz mesh vjerojatno ali nema smisla 
_________________ I NOGA U GUZICU JE KORAK NAPRIJED...
|
|
 |
|
 |
|
Kinta
|
Naslov: Re: Meta(l) foam Postano: 06 lip 2013 10:15 |
|
 |
| Administrator |
 |
Pridružen: 02 ožu 2011 14:18 Postovi: 11261 Lokacija: Samobor
|
hkmentor1 je napisao: Može li se to koristiti umjesto mrežice kod gena? Može li se nekako dodati u cody ili drunker?
S drunkerom nemam iskustva. Kod gena tesko se moze koristiti sam. Jezgra grijaca mora biti kruta tako da nosi grijac. Ako grijac nosi jezgru kratko ce trajati. Znaci uz mesh ili sajlu je izvedivo ali ne vidim da ces dobiti nesto vise nego sto imas. Kod codya eventualno ubaciti unutar keramike - ispod grijaca, ali trebalo bi izbusiti neke rupe tako da liquid ima dotok do incofoama. Prva generacija atomizera je koristila incofoam ispod grijaca a jezgru je cinila spagica. Danas je razvoj otisao u drugom smjeru, sto nije bolje ali je jednostavnije i lakse za koristenje.
_________________ Ako su neki zivoti savrsena kruznica, drugi uzimaju oblik koji ne mozemo predvidjeti ni shvatiti. Gubitak je bio dio moga putovanja. No i pokazao mi je sto vrijedi. Kao i ljubav na kojoj mogu jedino biti zahvalan.
|
|
 |
|
 |
|
Karo
|
Naslov: Re: Meta(l) foam Postano: 06 lip 2013 11:07 |
|
Pridružen: 03 tra 2011 14:28 Postovi: 3544
|
|
Incofoam bi mogao pomoci kod Odyja tako da spreci curenje (u slucaju kad se koristi tanji fiber),postavis malo u keramickoj kadici kruzno ispod grijaca tako da dodiruje fiber a da pritom ne zapusis rupicu za zrak...
_________________ 
|
|
 |
|
 |