Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 28 svi 2020 22:31. Sada je: 28 svi 2020 22:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Moj mali mod Vision spinner 1300
PostPostano: 24 lis 2013 20:09 

Evo ga, stigla, poslali poljaci i bomboncin, standardno (nisam nikad probao nijednog, nekako su mi mali pa me strah da ga ne progutam :D ) Eh, sad, ima fala bogu po netu rewiewa kolko ti duša želi pa ću ja samo par svojih subjektivnih zapažanja, a kad slikam i koju sliju da se vidi kako ovi tankići stoje na njoj. Dakle, pošto je u mome borbenom kompletu Vamo v2 sa protankom, itaka i ći ju mod, trebalo mi je nešto lagano i dimenzijama prihvatljivo za ponijet vani i na posao, pošto mi je ovo ostalo preteško i glomazno. Dosad sam imao twisticu joytechovu od 1000 mahova, koja mi je izduravala na poslu od 7 do 19 (kad je smjena dnevna) bez ikakvih problema, i smazala bi minimum 2 mini protanka, nekad i 2 ipo. S tom baterijom sam bio izuzetno zadovoljan, osim što mi je bila malo preduga, pa je virila iz džepa od jakete, odnosno virio je driptip od minića, pa su mi ga kolege stalno vukljale misleć da je penkala...sad, gledajući, surfajući, gledajući klipove sa jubita vidim da ovaj spiner svi više manje hvale, nisam našao ništa negativno, a pošto je još 1300 mah (dobro, neznam jel tolko baš al o tom potom :D , tako piše ) to bi značilo da imam još više autonomije i vrimena za parenje bez mislit se. I evo ga, dakle stiglo, napunjeno jučer, i ponijeto u noćnu smjenu....prvo, manja je, deblja (batastija) od twistice, i s tim me odma osvojila, izgleda baš kao neki mini mod. Fino leži u ruci, finiš je onaj baršunasti slično twistu, i ne klizi iz ruke, šta mi je isto drago. "Potenciometar" na dnu za namještanje voltaže klizi idealno po meni, nit pretvrdo nit prelagano, taman da se ne misliš hoće li se maknit kad ga namistiš, a opet dovoljno mekan da ne treba puno sile za okretanje. Uz to ima fine, vidljive podjele bijelih crtica i brojeva na crnoj podlozi pa i izdaleka vidiš odma koja je voltaža. (na twistici je to dosta sitnije, tvrđe i nevidljivo, uvik sam morao ćorit da vidim di sam). Mislim da je voltaža dosta precizna, odnosno na mini protanku mi daje na istoj voltaži istu paru kao i twist (s njom uspoređujem jer sam je imao, a i većina ju je ovdje probala). Navoji, plus pin i cijela baterija izgleda ozbiljno i fino složena i za ove namjene za koje sam je uzeo savršeno leži. E, sad...sinoć je na njoj poparen mini protank, danas još jedan i po, (i dalje maltretiram samo nju, da joj napravim par ciklusa pražnjenja) a ona uopće nema još naznake da želi na punjač... :plus: Na ego2 sam ju platio 22 eura (tu negdi) ali bar zasada sam skroz oduševljen. Ima jednu caku, onaj safety cut off pri parenju, je kraći nego kod twistice, pa mi je u početku to malo smetalo, ali je u biti sasvim dovoljno za povuć pare koliko ti treba. Dugmić za paljenje je sličan kao kod egica, ugodan, udubljen po sredini, 5 kliks on, 5 kliks off. U biti pravi "mini modić" meni za posal i brzinski za po vani izvrsno. Dimenzije, kapacitet, izrada, sve mi paše, i razmišljam uzet još jednu, za backup, pa se onda malo umirovit šta se kupnje opreme tiče, prijeti mi nelikvidnost :lol: :hamm:

Povratak na vrh

Naslov: Re: Moj mali mod Vision spinner 1300
PostPostano: 24 lis 2013 20:17 

Imam ja dva komada, uzeo kao dio prvog seta, još uvjek ne posustaju nakon 2 mjeseca :plus:

Daily drive: Russian 91%, Kayfun Lite Plus V2 klonjara, FT Nemesis x 2,
Ostalo: IGO-L x 2, ZMAX v3, Vamo V5, Chi You + AIOS hibrid, ASTRO + AIOS hibrid, Russian 91% klonjara, Taifun GT + ASTRO, Evolve Kick

slika slika

Povratak na vrh

PostPostano: 24 lis 2013 20:30 

Da nadodam;
isto imam Vision Spinner 1300mAh i kombiniram sa EVOD, MT3s i Vision Victory BCC, u rosfraj boji.
Sa sobom na posao, teren i van nosim po dva BCCa-a i rotiram kako mi aroma koja paše.
Spinnerica mi traje dan i pol, praznim je jednom tjedno (vikendom) do kraja, a po noći se puni.
Fire tipka svijetli samo u bijeloj boji i nije šarena plava sa indikacijom stanja baterije kako kod joytech koju sam dao klincu (18g).

Sve što si naveo stoji. :plus:

I da, stalno odgađam kupnju Innokin iTaste SVD ili Vamo.

Povratak na vrh

PostPostano: 24 lis 2013 20:45 

Evo, mala kako se ono kaže, digresija... :D mod je mod, i tu nema šta, meni ovaj ći ju i na njemu itaka, to je neznan, šta reć, za mene, dom perignon u parenju :mrgreen: ali na koncu, najsretniji sam što više ne pušim, i ne namjeravam više, tako da kombinacija ove praktičnosti spinnera i divota moda kad sam doma mene skroz zadovoljava. Da ne kažem oduševljava :yes: U biti volin paru i gotovo. Duvan mi smrdi. :shake:

Povratak na vrh

PostPostano: 24 lis 2013 22:20 

Neće me bit za vikend, stavi slike pa se valjda ti i ja dogovorimo za kavu.

Povratak na vrh

PostPostano: 25 lis 2013 08:05 

Ako mogu dodati jedina mana u odnosu na twisticu je kvaliteta crnog omotača, ljušti se i otpada nakon nekog vremena.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 lis 2013 10:49 

Mmmm da....kad ja god nešto pohvalim, znam šta će se desit slijedeće :shake: :uzi: dakle, ova druga koja je došla za backup, skinem je s punjača, kao puna je, stisnem dugme za paljenje, ono zasvijetli (zablinka) desetak puta, i ugasi se.... :minus: :oops: :oops: baterija nova novcata, jedan put napunjena, jedan put ispražnjena..... :wtf:

Povratak na vrh

PostPostano: 28 lis 2013 19:02 

Dakle, nakon šta su stručniji od mene uzeli u svoje ruke i rastavili stvar ustanovilo se da nije po sridi ono u šta smo sumnjali. Iskreno, ja sam mislio da se unutra nešto odlemilo, pošto mi je izvani izgledalo sve super, i plus pin i sve ostalo...evo šta je, baterija nakon mjerenja instrumentom ima manje od 3 volta napona, i vjerovatno je ovaj usb naš ego punjač nije ni moga probudit ni pripoznat, jer kad je uštekam svitli zeleno. Ovu drugu mi normalno puni, šta bi značilo da do njega nije (do punjača).E, sad, zašto se baterija toliko ispraznila nakon samo jednog puta.... :kuc: pokušaće je ovi moj majstor oživit malo sa Turnigijem pa ćemo vidit oće li šta dobit....posala sam i Moniki pismo, odgovorila mi je da njihov stručni tim svaku bateriju prije slanja provjeri i isproba, šta sam ja pročitao kao "ajde seronja vozi dalje" ;) eto, nije dosadno, igramo dalje.... :D

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2013 10:43 
Veliki Cezar zadarske podružnice

Je li ta Monika sa FastTecha?
Ja sam imao jednu krepanu bateriju (Twist) od njih i zatražili su da im je pošaljem nazad da je provjere njihovi tehničari a da će oni meni poslati novu. Tako sam i napravio i nova je na putu ovamo. Nisu me niti jednom zezali niti pravili probleme i čak su mi refundirali novac za poštarinu koju sam platio da bih poslao prema njima.
Inače, ta baterija je imala identične simptome kao i ta tvoja.

Povratak na vrh

PostPostano: 29 lis 2013 10:48 
Moderator

Monika je sa ego2.pl i do sada imam samo pozitivna iskustva sa njima tako da me je ovaj slučaj malo začudio :hmm:

Povratak na vrh

[ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: