Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 11 stu 2019 22:51. Sada je: 11 stu 2019 22:51.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 85 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: EVOD V2
PostPostano: 28 pro 2014 12:46 

bobi je napisao:
Rado!! Gdje je amarena?
I jis jedno potanje :)
Vidim da izradjujes tekucine,e sada interesira me zasto su bolje od ovih kupovnih? Cijena?kvaliteta?
I je li mi za njih treba neka jaca masina od cigarete ili mogu i njih sa jednakim zarom pariti na ovom krsu???

Amarena:

viewtopic.php?f=67&t=7361

Moje tekućine si jeftine, kvalitetne a o tome koliko su bolje ili lošije neka drugi kažu.
Slažem ih u omjerima kako netko želi, pa se mogu pariti na svemu. Ali puno je bolje grijač prilagoditi tekućini. Nekome ne odgovara puno PG nekome VG. I sada je glupo raditi 50/50 tekućinu ako ti ne odgovara samo zato što grijač nije dobar. Kada ga složim od onoga što sam linkao gore, ide baš sve.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 pro 2014 14:38 

nisam ni jednu tekućinu uzo od Valtera a da nije bila pun pogodak. svaka mi je bila u to vrijeme najbolja :). nisam ni jednu prije probao. lijepo se osjeti okus i na protanku 3 mini s ego clone 1100mAh baterijom, na koji btw idu grijači od evoda2. toliko od mene

Povratak na vrh

PostPostano: 28 pro 2014 21:50 

Valter je napisao:
bobi je napisao:
Rado!! Gdje je amarena?
I jis jedno potanje :)
Vidim da izradjujes tekucine,e sada interesira me zasto su bolje od ovih kupovnih? Cijena?kvaliteta?
I je li mi za njih treba neka jaca masina od cigarete ili mogu i njih sa jednakim zarom pariti na ovom krsu???

Amarena:

viewtopic.php?f=67&t=7361

Moje tekućine si jeftine, kvalitetne a o tome koliko su bolje ili lošije neka drugi kažu.
Slažem ih u omjerima kako netko želi, pa se mogu pariti na svemu. Ali puno je bolje grijač prilagoditi tekućini. Nekome ne odgovara puno PG nekome VG. I sada je glupo raditi 50/50 tekućinu ako ti ne odgovara samo zato što grijač nije dobar. Kada ga složim od onoga što sam linkao gore, ide baš sve.

Ovako pitam za tekucine informativno jer vjerujem da ako ih znas potrefiti mogu biti bolje od kupovnih.Moj slucaj je taj da parim ni mjesec dana a vec sam se svih okusa zasitio i jedino mi tobaco sada valja,a i on mi je na izdisaju..zar stvarno mozes dobiti kucnim mjesanjem gustu kvalitetnu paru sa punocom okusa koja je parljiva i brzo ne dosadi???
Nakon ovog kratkog vremena sam stekao dojam da kako se osjetila ciste imam potrebu sve cesce osjetiti puniju paru sa jacim TH-om.Do kada to traje?Nakon koliko ce mi pasati jedna odredjena aroma na barem mjesec dva??A baterija,kao da sa vremenom treba imati sve jacu i jacu snagu,iliti manje Asati ako sam dobro razumio?
Ne kuzim da se tako brzo moze zasititi odredjenih aroma,zapravo ne znam sta bi sada kupio nakon tobaca??? :)

Povratak na vrh

PostPostano: 28 pro 2014 22:03 

Zapravo je puno pitanja odjednom.

Niti jedna tekućina ne može dugo izdržati ako samo nju pariš. Često ih treba mijenjati a u jednom danu uvijek imaš dvije. I to najbolje da su različite. To nije stvar tekućine nego tebe i tvojih osjeta. neki ljudi mogu pariti jedno te isto. I tako po godinu dana. Znam ih nekoliko. Ali većina ne.

Moje "kućno" miješanje se bitno razlikuje od bilo čega drugoga. Ono što ljudi rade sa bazama i aromama je isto što rade i tvornički. Nakapaju aromu u bazu i čekaju. U tvornici uliju kantu arome u bačvu baze, promiješaju kao sladoled i pakiraju. Čekanje se provodi u transportu. Ja napravim posebnim načinom tekućinu koju ne čekaš nego odmah pariš.

Da bi aroma dulje traje trebaš korigirati količinu nikotina na to da ne pariš 10 ml dnevno. A TH se može podesiti s pravilnim setupom. To je individualno i sam ćeš morati provesti eksperimente dok ti forum može poslužiti za savjete u tome. Za to ti treba atty koji to dopušta i mod koji to dopušta. Može se donekle popraviti sa Evodom ali ne puno.

Povratak na vrh

PostPostano: 28 pro 2014 22:21 
Administrator

Drzite se teme :exc:

Povratak na vrh

PostPostano: 28 pro 2014 23:33 

pa ja sam ti i pricala o EVODU2 i njegovim grijacima.
skoro sam godinu dana bila prvo na EVODu pa na EVODU2 a kasnije na Aerotanku koji koristi potpuno iste grijace.
nemam iskustva s jeftinim ft grijacima, ja sam svoje uvijek kupovala u mtm-u jer su provjereno original kangertech. jednom sam kupila na standu u Gradenmallu, nije bio original grijac i bas se osjetilo da nije dobar.
inace, potpuno kuzim o cem pricas kad kazes da ti se cini da grijac vise nije dobar; ni meni se nije desavalo da osjetim zagorenist, nego mi s egubila aroma, tj, ne samo aroma, nego sam imala osjecaj kao da je sve priguseno, kao da tekucina vise ne prolazi kroz atty kako treba, e tad bih mijenjala grijac. nekad je to bilo nakon tj i pol, nekad nakon mj dana, ovisilo je (o cemu, ne znam ni sama, jer vise manje vrtim iste tekucine i sve su vocne/mentolaste)

ja sam pokusala prematati, te grijace, ali nikako pogoditi i dobiti okej aromu, stalno mi je zagoreno, a igrala sam se i s debljinom zice, i s otporima, i s kolicinom vate.. naravno, pricamo o tim novim grijacima, dualcoil. oni stari za EVOD su bili puno laksi za premotat, ovi i nisu neka sreca, a i prilicno ih je tesko otvoriti (ja sam od 7 grijaca samo 3 otvorila, ostali su pukli na dimnjaku).

moje osobno misljenje, ako ti je skupo kupovati grijace (a racunaj mjesecno 1 do 2 grijaca sigurno, ovisno o tekucini mozda i vise), a vidim da zelis biti iskljucivi parioc :D investiraj u RBA. da se naci klonova Kayfuna za sitnu lovu, a vjeruj mi, jednom kad to isprobas, vidjet ces koliko je bolje od ovih atomizera.
ja sam vis od godinu dana mislila da je to pretesko za mene, imati atty za kojeg iskljucivo sama moram raditi grijac, smatrala sam da je puno lakse kupiti gotovi, ono, plug n play...
tek sad vidim kolko sma blesava bila :)

ako ne mislis mijenjati bateriju (a kad tad ces zavrsiti na modu, pa zasto ne odmah sada :D), onda si pogledaj kayfun mini ili taifun GS, oni dimenzijama pasu na egice, ali su ti dugacki prilicno..

ako ces uzimati mod.. oh, well.. samo nebo je granica, lol :)

Kangertech Subox Mini Blue Kit

slika

Povratak na vrh

PostPostano: 29 pro 2014 00:22 

ja ti isto preporučujem RBA. bolja aroma, više nikotina ulazi u tijelo, više pare, ma sve bolje. i potrošnja malo raste. Bio na protanku mini 1 dan i skurio 2ml, na rba trošim 3ml, možda manje. ali zato na grijače trošim 20lipa na 4 dana. tako da se rba dugoročno isplati. ako ti se ne da investirat u mod možeš probat taifun gs ili kayfun 2.1 mini. stvarno je jednostavno za složit grijač. ja sa dvije lijeve prvi put slagao pol sata, nakon 3-4 puta složiš sve u 10min. ma i manje. 5min kad naučiš koliko vate stavit.

Povratak na vrh

PostPostano: 02 sij 2015 23:04 

La_LuNa je napisao:
pa ja sam ti i pricala o EVODU2 i njegovim grijacima.
skoro sam godinu dana bila prvo na EVODu pa na EVODU2 a kasnije na Aerotanku koji koristi potpuno iste grijace.
nemam iskustva s jeftinim ft grijacima, ja sam svoje uvijek kupovala u mtm-u jer su provjereno original kangertech. jednom sam kupila na standu u Gradenmallu, nije bio original grijac i bas se osjetilo da nije dobar.
inace, potpuno kuzim o cem pricas kad kazes da ti se cini da grijac vise nije dobar; ni meni se nije desavalo da osjetim zagorenist, nego mi s egubila aroma, tj, ne samo aroma, nego sam imala osjecaj kao da je sve priguseno, kao da tekucina vise ne prolazi kroz atty kako treba, e tad bih mijenjala grijac. nekad je to bilo nakon tj i pol, nekad nakon mj dana, ovisilo je (o cemu, ne znam ni sama, jer vise manje vrtim iste tekucine i sve su vocne/mentolaste)

ja sam pokusala prematati, te grijace, ali nikako pogoditi i dobiti okej aromu, stalno mi je zagoreno, a igrala sam se i s debljinom zice, i s otporima, i s kolicinom vate.. naravno, pricamo o tim novim grijacima, dualcoil. oni stari za EVOD su bili puno laksi za premotat, ovi i nisu neka sreca, a i prilicno ih je tesko otvoriti (ja sam od 7 grijaca samo 3 otvorila, ostali su pukli na dimnjaku).

moje osobno misljenje, ako ti je skupo kupovati grijace (a racunaj mjesecno 1 do 2 grijaca sigurno, ovisno o tekucini mozda i vise), a vidim da zelis biti iskljucivi parioc :D investiraj u RBA. da se naci klonova Kayfuna za sitnu lovu, a vjeruj mi, jednom kad to isprobas, vidjet ces koliko je bolje od ovih atomizera.
ja sam vis od godinu dana mislila da je to pretesko za mene, imati atty za kojeg iskljucivo sama moram raditi grijac, smatrala sam da je puno lakse kupiti gotovi, ono, plug n play...
tek sad vidim kolko sma blesava bila :)

ako ne mislis mijenjati bateriju (a kad tad ces zavrsiti na modu, pa zasto ne odmah sada :D), onda si pogledaj kayfun mini ili taifun GS, oni dimenzijama pasu na egice, ali su ti dugacki prilicno..

ako ces uzimati mod.. oh, well.. samo nebo je granica, lol :)

Ekipa ajde ako nekome nije tesko da napise onako sabanski(smatram se sabanom kojem se ne da proucavati :)) sta je mod,a sta Rba???i koliko kosta taj luksuz?
Znam da pise detaljno na forumu pa molim da mi ne zamjerate jer trazim sabansko objasnjenje. :)
Thanx!

Povratak na vrh

PostPostano: 02 sij 2015 23:14 

viewtopic.php?f=85&t=7512&hilit=+slike

http://goo.gl/A9lj9A

Povratak na vrh

PostPostano: 03 sij 2015 00:06 

Svaka cast!

Povratak na vrh

[ 85 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća