 |
.
Sada je: 26 tra 2026 03:39. | Zadnji put si ovdje bio: 26 tra 2026 03:39. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
| Autor |
Poruka |
|
damanhur
|
Naslov: Preporuka leakproof atomizera Postano: 17 sij 2016 15:32 |
|
Pridružen: 07 lis 2013 11:25 Postovi: 45
|
Ekipa, pozdrav svima :-) Sa parenjem sa poceo pocetkom 2013.te sa ego c twistom, ce4 clearomizerom, onda sa kangerovim mt3 protank i vamo v2 mod. i zakljucio pricu i vratio se na smrduse, tocnije golden virginiju. Smetale su mi lose tekucine koje sam nabavljao, smetalo mi je sto su mi osjeti otupili da nisam osjecao razliku izmedu borovnice i tobbaco arome i jednostavno mi je doslo do zasicenja, smetala su mi povremena curenja i one sluzave tekucine po rukama pa onda psovanje itd... Da bi se prije 3,4 dana opet vratio u igru sa evic vtc minijem i kanger subtank minijem. Prica o subohmu me nalozila najvise na povatak. I zelja da se maknem sa smrdusa. I vratija se sime da bi se zapitao di je bija. Naime, sve je to sa subtank minijem ok,ali mi povremeno curi. Znaci ponekad na poslu sam u uredu tada cijeli uredjaj stoji vertikalno i rijetko kad bude problema, iako curi i tad nekad. A cesce sam po terenu gdje ne mogu pazit, gdje ne zelim pazit jeli mi uredjaj stoji vodoravno, horizontalno ili kako god. isto tako i u autu na sjedistu stoji polegnut. i u masu drugih situacija samo ocu uzet vape i skontam onaj odvratni filing da je procurio i popizdim. Ili ne skontam da je procurio nego mi ude kap u driptip i uzmem vape sa onom "balom" i popizdim Pogledao sam masu videa, leakage issue i dodavao pamuk oduzimo pamuk syabao dvije glave tu nesto petljajucii(atomizer low poruka) i cistio, susio. i opet curi. Ono sto zelim je tank kojeg kad izvadim iz dzepa, torbice cegalivec ne moram strahovat da je procurio jer znam da ne curi I naravno da je kvalitetnog okusa, rba, nema veze naucit cu motat zice a i ocito je okus bolji. Cijena, ajmo rec nije problem. Opet, da ne kosta milijune. ne daje mi se 150 eura za atty. ali hocu ako ce mi rijesit problem Eto, mozda je pitanje sto puta postavljeno, molim da rasprava ne ide u tom smijeru jer fakat zelim pruzit pravu priliku parenju ovaj put. A mislim da je i dosta vazna tema za sve one koji rade terenske poslove. I sori na dugom i nevezanom uvodu, ali eto osjecao sam potrebu se istrest 
|
|
 |
|
 |
|
Valter
|
Naslov: Re: Preporuka leakproof atomizera Postano: 17 sij 2016 15:42 |
|
Pridružen: 01 vel 2013 12:48 Postovi: 1316 Lokacija: Velika Gorica
|
|
Curenje se rješava dobrim setupom. Samo tako. I to mnoge natjera na samostalno motanje grijača. Ovi kupovni nisu niti kvalitetni niti su dobri po pitanju okusa.
I onda dolazimo do pitanja atomizera. Najjednostavnije ti je reći Kayfun Lite V2 Plus ili Tilemahos. Oba ne predstavljaju vrhunac okusa, ali su jako jednostavni za složiti ispravno. I oba rade u temperaturnom režimu na tvom modu bez ikakvih problema. A to je vrlo važno pitanje.
Dakle, ima boljih po nekim pitanjima ali nema ovako ujednačenih.
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
sin93
|
Naslov: Re: Preporuka leakproof atomizera Postano: 17 sij 2016 15:47 |
|
Pridružen: 24 lis 2014 12:53 Postovi: 701 Lokacija: Otok. Vinkovci
|
|
ako češ za normalno parenje usta-pluča onda ti je valter napiso ako češ pravi sub ohm i zraka dosta, probaj Goblin mini, napraviš single ili dual coil, poigraš se sa vatom i to je to..
_________________ 88 Živio drug Staljin
|
|
 |
|
 |
|
Valter
|
Naslov: Re: Preporuka leakproof atomizera Postano: 17 sij 2016 15:50 |
|
Pridružen: 01 vel 2013 12:48 Postovi: 1316 Lokacija: Velika Gorica
|
|
Baš me kolega sin93 podsjetio. Usta-pluća i ne subohm je potreban za bolji okus. Najbolji rezultati se dobiju temperaturnom kontrolom.
_________________  
|
|
 |
|
 |
|
fek0
|
Naslov: Re: Preporuka leakproof atomizera Postano: 17 sij 2016 16:14 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 27 pro 2013 19:47 Postovi: 3397 Lokacija: Zagreb, Botinec
|
|
Tilemahos v2 plus, Kayfun lite v2 plus, taifun gt, taifun gs, flash e vapor, vapor giant, subtank mini su samo od nekih koji ne cure...s time da je meni kayfun znao ispljunuti tekucinu van kad je bio polegnut, ali samo klon...original baš i ne.
_________________ http://journey-liquids.commod: VT200,VTC mini, Elitar,Mini volt,Paps v4, SMPL v2, Vapor Giant, Nemesis, Dimitri,IPV5 Atty: Fogger v2, Kayfun lite v2+, Nextiny, YEP v2, Origen little,FEV v2, Taifun GT,GS i GLS, Fogger mini, Aromamizer, Ithaka,Oddy, Kayfun mini v2.1,UTA II, Vapor Giant
|
|
 |
|
 |
|
sasha19_81
|
Naslov: Re: Preporuka leakproof atomizera Postano: 17 sij 2016 16:40 |
|
 |
| Moderator |
 |
Pridružen: 03 srp 2013 23:59 Postovi: 2106 Lokacija: Samobor
|
|
Joyetech Cubis..
Nema RBA bazu, ali se grijaci daju lako premotat..
170kn.. Ne curi.. nikad..
_________________ Mods : Givo, SX mini, Vaporesso Target, SMPL, Dovpo gx200Atty : Lancia, NarDa, Yep RDA, Kayfun lite v2+, Soul, Youtube: https://www.youtube.com/user/MrUndwarinstagram : https://www.instagram.com/sasha19_81/facebook : https://www.facebook.com/sashasedmakweb: http://baby-viking.com
|
|
 |
|
 |
|
razdor
|
Naslov: Re: Preporuka leakproof atomizera Postano: 17 sij 2016 17:34 |
|
Pridružen: 28 ožu 2014 15:35 Postovi: 1836 Lokacija: sukošan
|
|
kayfun lite plus v2, tilemahos v2 i subtank mini ne cure. od onih sto sam ja probao...
_________________   Glup si ko Karamarko http://goo.gl/A9lj9A
|
|
 |
|
 |
|
veljo_81
|
Naslov: Postano: 17 sij 2016 17:55 |
|
Pridružen: 08 lip 2014 13:01 Postovi: 913 Lokacija: Kostajnica, BIH
|
Jbg, goliath i bellus ne cure 
|
|
 |
|
 |
|
mateo
|
Naslov: Re: Preporuka leakproof atomizera Postano: 17 sij 2016 17:56 |
|
Pridružen: 10 vel 2014 16:22 Postovi: 934 Lokacija: Zadar
|
|
 |
|
 |
|
skec00
|
Naslov: Postano: 17 sij 2016 19:06 |
|
Pridružen: 15 lis 2015 10:42 Postovi: 113
|
Koliko su leakproof / noobproof kaya 2.1 mini, taifun gs, taifun gs2, klonovi naravno? Ako netko ima info iz prve ruke a vjerujem da ima. Volio bih naučiti štogod a ovi mi najviše pašu dimenzijama ( promjer i cijena  )
|
|
 |
|
 |
Sada je: 26 tra 2026 03:39. | Zadnji put si ovdje bio: 26 tra 2026 03:39. Vremenska zona: UTC + 01:00 [ LJV]
Novi postovi | Tvoji postovi
Trenutno korisnika: bot*, Google [Bot] i 2 gostiju. |
| |
|
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
 |