Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 06 lip 2020 20:20. Sada je: 06 lip 2020 20:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 103 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Poruka
 Naslov: Re: Kupnja prvog vaporizera
PostPostano: 30 ožu 2020 15:27 

Slažem se sa svime što si rekao. Ali, ovo je tema za PRVI vaporizer, za početnike.
Za nekoga tko početi dok ima volje i poriva za prestati pušiti, cijena je fenomenalna, manje od šteke cigareta.

Stoga nisam siguran da su takvi omjeri cijena koje navodiš ispravni, za većinu.
Nisi uračunao jednostavnost korištenja.
Npr, moje rajčice i paprike koje uzgajam su puno bolje i jeftinije nego da kupujem u trgovini. Ali, ne mogu svi uzgajati. To ne znači da cijena tih proizvoda u trgovini nije realna i da ih ljudi ne bi trebali kupovati.

Meni osobno je jednostavnost vjerojatno najbitnija, uz pouzdanost, bitnije od okusa i svih ostalih stvari. Za godinu dvije, možda razmislim što dalje.

Dovoljno je komplekno, i dovoljno vremena oduzme skužiti sve oko mtl/dl, airflow, watta, omjera tekućina, nikotina, ohma, steepanja i brda drugih stvari, da bi se početnik zamarao sa motanjem vlastitih zavojnica i sl. Ja sam već dvije el cigare kupio i na prvi znak problema odustao. Ne znači da sam glup ili lijen, već jednostavno imao sam uvijek važnijih stvari.

Onaj tko će motati, to će biti onaj koji uspije prijeći, i koga to zanima. Početnik koji je dobio poriv za prestati pušiti, mora imati sve spremno u roku 1-2 dana, jer inače prođe vlak :)

Ugl poanta, u vidu POČETNIKA, Da sam odmah od početka krenio sa motanjem, i nešto zajebao, a brdo je ljudi koji neznaju ekser zabiti, velika je šansa da bih (opet) odustao.
Zaustavi 100 ljudi na ulici i pitaj ih što je "ohm" i 95 barem će te blijedo gledati :)

A kada ti, koji si ovdje autoritet, kažeš da to nešto ne vrijedi, možda će baš netko porbati tu TEŽU soluciju i odustati.

Povratak na vrh

PostPostano: 30 ožu 2020 17:38 

ma nisam ti ja nikakav autoritet :zu:
počeo sam sudjelovati u raspravama samo zato da se mogu sprdat
sve što si napisao stoji, i baš zato nisam ni preporučio RBA, nego Zenith i Zlide koji su jednostavni za korištenje

Povratak na vrh

PostPostano: 15 tra 2020 04:19 

sheshirdzhija je napisao:

Došao sam do sljedećeg setupa:
Aegis Solo
2x Samsung 30Q -> ne treba mi puno ampera jer neću DL, kapacitet mi je bitniji sada, cijena mizerna -> punjač naknadno, za sad imam stari nokia mini usb punjač na 0.5A za preko noći
Nautilus 2S tank
10x [b]1.8 BVC grijač[/bi.

Dobrodošao u klub, ako mene pitaš nisi pogriješio ni u izboru attija a ni moda, ja imam oba tj. nautilusa i zlida a kako sam ubrzo nakon kupnje prešao na DL zlide mi stoji a nautilusa još uvijek koristim na radnom modu ( Aegis Solo) samo ga je koristim s 0,4 ohma grijačem kao restriktivni DL. Po meni glavna prednost Nautilusa prema Zlideu je što ga možeš koristiti za tri različite vrste vejpanja tj. Nic Salt tekućine MTL, regular juice MTL i regular juice RDL pa možeš bez neke velike investicije malo isprobavati (tako sam i zapravo prešao na DL) i naći što ti najbolje odgovara jedino što je na zlideu bolje je izgled i punjenje. Aegis Solo imam cca tri pol mjeseca i koristim ga svakodnevno na poslu a uvjeti su sve samo ne normalni i začudo još uvijek radi kao i prvog dana dok su mi recimo Smok R-Kiss i Smoant Naboo u tom vremenu prdnuli a nisu bili nikada korišteni u takvim uvjetima maltene nisam ih koristio nigdje izvan stana.

Na slici se vidi da ga baš ne pazim i mazim

slika

slika

Geekvape Aegis Solo + QP Design Gata (DTL)

Povratak na vrh

[ 103 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: