Vaper club

e-cigarete forum
Zadnji put si ovdje bio: 15 srp 2020 03:58. Sada je: 15 srp 2020 03:58.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

[ 84 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Muke nooba u vape-anju
PostPostano: 24 stu 2019 12:13 

Evo mene...opet...

Moze li mi netko dati nekakvu stranicu osim "FastTech" gdje mogu povoljno naruciti grijace za T18II? Na navedenoj stranici vec 2 mjeseca stoji "sold out" na tim grijacima i nikako ne dolaze nazad u prodaju.
Par ljudi me je savjetovalo da potrazim na ebay i na amazonu pogotovo sad kada su "black friday" ponude,no sve sto na ebay-u nalazim su lude cijene s jos ludjim dostavama,a na amazonu sam nasao par ali dobivam "There was a problem with some of the items in your order (see below for more information):
Innokin PRISM T18E Coil T22E Coil Head 1.5 ohm Pack of 5" i "Sorry, this item can't be sent to your selected address. Learn more. You may either change the delivery address or delete the item from your order. You can also see if this item is available for delivery to your address from another seller."

S obzirom da sam imao maler s 2 rezerna grijaca koje mi je Yabby poslao s uredjajem (jednostavno moja sreca)
1 (rabljeni) koji je vec bio u uredjaju sam nakon potrosenog "old capitana" u tanku oprao u toploj vodi i nastavio pariti 70/30 tekucinu nekakva 3-4 tjedna dok nije izgorio
2 (novi) stavim i istu 70/30 tekucinu (pricekam 30min prije koristenja) i dogodi se da izgori grijac nakon 2 dana,u razgovoru s Yabby-em predpostavimo da je vjerojatno pregusta tekucina
3 (novi) stavim sa novom 50/50 tekucinom,ovaj put ostavim preko noci,jos dolijem tekucine koju je grijac upio,opet ista stvar 2 dana i amen.

Ne znam dali imaju jos kakvi grijaci koji pasu na ovaj uredjaj,jednom sam pronasao nekakve istog oblika ali crvene boje,ali to sada uopce nemogu naci.

Povratak na vrh

PostPostano: 24 stu 2019 12:24 

https://imgur.com/a/mgx3AwF
Tu ti je odgovor, nesto sam zafusario na mobu pri odgovoru

Povratak na vrh

PostPostano: 24 stu 2019 13:06 

E hvala ti uspio sam na ovoj zadnjoj stranici "sourcemore" za nekakvih 9$ s dostavom,narucio bih mozda i vise,al me malo trta jer neznam zasto mi ovako brzo izgaraju.

A cini mi se da cu ubrzo morati bas mjenjati kompletan tank jer nece biti vise tih grijaca.

Povratak na vrh

PostPostano: 24 stu 2019 13:32 

riješenje muka je prelazak na atomizere na kojima sam radiš grijače, ako će ti grijači crkavat za dva dana.

Povratak na vrh

PostPostano: 24 stu 2019 13:46 

Stvarno nemam pojma zasto su ovako brzo otisli,prvi koji je vec bio u uredju i koristen trajao mi 3-4 tjedna samo kod mene (ko zna koliko jos prije toga kod Yabby-ja)
A morati cu opet nekog ovdje na forumu trazit da mi kazu kakav tank za ovaj uredjaj na koji moze "rebuild" grijaca.

Povratak na vrh

PostPostano: 24 stu 2019 13:55 

ako oćeš reboildat grijače, onda uzmi atomizer koji je za to predviđen, a ne da se yebeš sa onima koji nisu predviđeni

Povratak na vrh

PostPostano: 24 stu 2019 16:16 
Administrator

Ovo veli prva stranica googla:

https://vapeuk.co.uk/products/innokin-t18e-coils
https://www.ecigarettedirect.co.uk/endura-coils-innokin
http://www.vapeshop.mk/spare-coil-for-i ... sm-18-coil
https://stinkycanuck.com/products/innok ... 1040889989
https://univapes.com/products/innokin-t ... e-drip-tip
https://www.myfreedomsmokes.com/innokin ... -pack.html

Povratak na vrh

PostPostano: 24 stu 2019 17:43 

Nemam pojma kako uspjevas tako brzo skuriti grijace, 3-4 tjedna je zapravo ok za ovaj koji si imao u startu, problem je u ovima koje si naknadno stavljao, logican zakljucak bi bio da nesto krivo radis iako ne znam kaj mozes zeznut na tako jednostavnom uredjaju...sto se drugog tanka tice, endura nazalost nije idealna za takve kombinacije jer baterija ima airflow na sebi, a ne tank pa niie idealna za spajati bateriju sa nekim drugim tankovima...

Povratak na vrh

PostPostano: 25 stu 2019 07:32 

@buje3000
- Da,ali koji?Znas da meni moras to "nacrtati" Ne znam dali ima atomizer koji odgovara na ovu bateriju ili moram uzeti kompletan drugi uredjaj.

@kinta Vidi ja priznajem da se ne kuzim i zato dodjem ovdje pitati ljude koji se vise bave sa svim tim da me usmjere u pravom smjeru,ali opet nisam toliki panj da neznam "google je tvoj prijatelj" i slicne stvari.
Tokom vikenda sam "googlao" po razno raznim strnicama i nista konkretno nije iskocilo,i onda ovdje me je buje u par minuta usmjerio i nasao sam grijace daleko povoljnije od sveg sto sam ja nasao (na sto sam mu zahvalan po ne znam koji put)

Evo da ne ispane da nisam provjerio stranice koje si mi poslao - manje vise je svugdje slicna/ista situacija
1. Link - 10 funti grijaci+jos toliko za dostavu= Ne isplativo,jer cijena doseze skoro cijenu novog kompletnog uredjaja s 2 rezerna grijaca
2. Link - uopce nema dostavu za hr
3. Link - ti grijaci ne pasu na uredjaj
4. Link - nema dostave za hr+cijena od 18$
5. Link - ti grijaci ne pasu na uredjaj,cijena od 17 funti (da li uopce salju nisam ni gledao)
6. Link - ti grijaci ne pasu na uredjaj

@Yabby

- Prijatelju pojma nemam,bas sam te bio odmah pitao kad sam promijenio prvi i to se dogodilo,i to mi je bilo cudno jer ta tekucina se koristila u predhodnom grijacu bez problema,al reko hajde.
Uzeo drugu tekucinu 50/50 i jos dulju pripremu napravio,po uputama,po razno raznim YT instrukcijama,nema se sta zeznuti sto i sam kazes sasvim jednostavna promjena sve po propisu,ali eto.
Jos parim na najslabijoj 10.5W postavci,niti pravim kakve dugacke vape-ove (2-3sec max) i uvijek ostavim nekakv period da se grijac ponovo natopi.
Jbg stvarno vise ne znam,vidjet cemo sto ce biti za jedno desetak dana kada dodju drugi grijaci.

Povratak na vrh

PostPostano: 25 stu 2019 10:07 

Ako imš tekućinu sa šećerom ili dosta boje ona ti ubije zavojnicu dosta brzo. S druge strane gotove zavojnice se proizvode u ogromnim količinama u jako kratkom roku i zna se desiti da nisu sve jednake kvalitete i da potrefiš defektnu.

Povratak na vrh

[ 84 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika: crawl i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Idi na: