ffroms je napisao:
Sada osjećam grižnju savjesti jer sam ti dao da probaš Chi You mod

Prije nego odlučiš uzeti mod moram ti napomenuti da je ono što si probala od mene mehanički mod (ne elektronički kao što je Vamo) i na njemu sub-om grijač sa meshom. Elektronički ti se ponašaju, manj-više, kao i Spinner koji imaš samo što imaju malo više stvari za podešavanje i lako im je promijeniti bateriju kada se isprazni.
A sada nazad na tvoje pitanje.
Koliko vidim to su baterije koje sam ti pokazao na kavi i te su ti OK. Ako ne piše da je protected onda i nije a to ove nisu.
Što se tiče punjača ja bih ti predložio Nitcore i2 (puni dvije baterije odjednom) ili i4 (puni četiri baterije). Nisu najjefitiniji ali nisu ni tako skupi a pouzdani su.
Okej - znači, kombinacija valja. Fala

Kako god okrenem, neće sve to skupa kad se zbroji ispast "povoljno".
Možda da ipak malo prespavam i izvažem da li mi MOD zaista treba "odma-sada-odma" ili se mogu strpit dok ne kapne neka lova

U biti sam zadovoljna s ovim baterijicama koje sad imam, ali ujedno i nestrpljiva da isprobam nešto "bolje"
